+48 32-259-59-57 drmasiuk@arkadiamed.com Arkadia-Med ul. 3-go Maja 22/1, Katowice

Maska młodości NMT

Maska Młodości „NMT” stworzona została z myślą o wszystkich osobach, niezależnie od wieku, które chcą jak najdłużej zachować atrakcyjny wygląd. Zmarszczki na twarzy, wynikające z wieku lub aktywnej mimiki, wielu osobom psują nastrój. Na szczęście współczesna kosmetologia zrobiła duży krok naprzód i obecnie proponuje wiele różnorodnych metod walki z oznakami starzenia się skóry. Obecnie najpopularniejsze sposoby na pozbycie się zmarszczek to: iniekcje botoksu, kwasu hialuronowego, pilingi chemiczne, zabiegi laserowe oraz operacje plastyczne. Wszystkie te metody są jednak drogie i nie zawsze bezpieczne dla zdrowia. Niektóre zabiegi z wiekiem stają się również mało skuteczne. Na przykład w wyniku pilingu chemicznego usuwa się obumarłe komórki, a nowe przemieszczają się do górnych warstw skóry, jednak z wiekiem zdolność skóry do regeneracji maleje i skóra nie odnawia się tak jak wcześniej.

Kolejnym sposobem na walkę z oznakami starzenia skóry są drogie preparaty kosmetyczne zawierających hormony. Dają one szybkie i zauważalne efekty, niestety powodują uzależnienie i często po zakończeniu ich stosowania na twarzy pojawiają się przebarwienia, a nawet jeszcze większe zmarszczki niż przed kuracją.

Geny bezwzględnie określają nasz wygląd zewnętrzny i kontury twarzy, ale dzięki prawidłowej pielęgnacji można utrzymać naturalną aktywność mięśni. Maska Młodości „NMT” to środek, który pomoże poprawić kontury twarzy, a tym samym przywrócić jej świeżość i młody wygląd. Proszę spróbować, a rezultaty na pewno się Państwu spodobają.

Dzięki systematycznemu stosowaniu maski można znacząco spowolnić procesy starzenia się skóry oraz widocznie zmniejszyć zmarszczki. Jest to produkt stworzony w oparciu o oryginalną technologię biomimetyczną „NMT” oraz wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów i komponentów, spełniających normy międzynarodowe. Maska nie powoduje alergii. Podczas stosowania maski następuje wygładzenie zmarszczek na twarzy, redukcja cieni pod oczami, poprawa koloru cery. Przy regularnym stosowaniu maski następuje aktywacja pracy i funkcji skóry.

1| Efekt NMT

Wkłady w masce wykonane są z najwyższej jakości krzemionki, na którą naniesione zostały biomimetyczne, neuropodobne sygnały, zgodnie z technologią NMT. Forma tych sygnałów podobna jest do sygnałów, które wysyła ludzki mózg. Dzięki temu wpływają one pośrednio na procesy regeneracji oraz unaczynienia skóry. Technologia NMT ma ochronę patentową.

2| Efekt termochemiczny

Organizm ludzki wytwarza fale podczerwieni w zakresie od 3 do 50 ze szczytem przy 9, 6 μm!!! Promieniowanie podczerwieni szerokiego spektrum jest maksymalnie zbliżone do ciepła ludzkiego ciała. Dlatego nasz organizm traktuje je jak własne. Dzięki tej właściwości ciepło wytwarzane przez promienie podczerwieni szerokiego spektrum, głęboko i efektywnie przenika do tkanek, powodując ich maksymalne nagrzewanie. Takie delikatne ciepło ma duże znaczenie biologiczne dla tkanek ludzkiego organizmu oraz znacząco wpływa na zachodzące w nich procesy, uruchamiając procesy uzdrawiające i oczyszczające tkanki wewnętrzne. Promieniowanie podczerwone jest korzystne w procesie regeneracji i odnowy biologicznej tkanek ludzkiego organizmu. Promienie pochłaniane jest przede wszystkim przez cząsteczki kwasów nukleinowych i białka głęboko leżących tkanek organizmu, doprowadzając do wybiórczej aktywacji układów komórek syntezujących białko, a także do silnej emisji ciepła. W rezultacie następuje rozszerzenie naczyń i przyśpieszenie krążenia krwi, dochodzi również do dehydratacji, czyli zmniejszenia obrzęku, usunięcia produktów autolizy komórek i przyśpieszenia procesów metabolicznych w tkankach poddanych działaniu podczerwieni.

Zwiększenie krążenia krwi wzmaga przemianę białek i aminokwasów, istotnie osłabiając aktywność stanu zapalnego oraz stymuluje proliferację młodych komórek. Sygnały, które wytwarza maska oraz warstwy, z których się składa, modulują zakres promieni podczerwieni, które są wytwarzane przez skórę twarzy. Promienie wracają z powrotem w głąb skóry tworząc w ten sposób sygnały biodostępnymi, a w efekcie wewnętrzne nagrzewanie pogłębiające się do 4-5 cm w głąb tkanek.

3| Efekt kwantowo-chemiczny

Kwanty światła widzialnego posiadają więcej energii, niż kwanty promieniowania podczerwonego, dlatego wraz z działaniem termicznym promieniowanie widzialne może wpływać na procesy biochemiczne, powodując efekt fotochemiczny. Wydzielanie ciepła przy pochłanianiu przez skórę promieniowania modeluje funkcje włókien termomechanoczułych. Zmiana ich aktywności uruchamia reakcje segmentowo – odruchowe, ukierunkowane na poprawę krążenia miejscowego, mikrokrążenia, poprawę trofiki i normalizację funkcji organów obszaru poddanego oddziaływaniu światła. Dzięki czemu aktywuje się odporność skóry, a we krwi zwiększa się stężenie aktywnych substancji biologicznych.

4| Efekt refleksologiczny

Wkłady maski NMT zostały umieszczane w taki sposób, żeby znajdowały się w strefach refleksologicznyh, strefy te po pierwsze korespondują z narządami oraz systemami organizmu, po drugie mają swoją reprezentacje w ośrodkowym układzie nerwowym. Sygnały NMT zawarte we wkładach maski odbudowują odruchy pomiędzy korą mózgu, narządami wewnętrznymi oraz skórą twarzy. Inaczej przedstawiając ten mechanizm – wkłady zawierają model Zdrowej Młodej Skóry.

5| Efekt kolorów

Do zakresu światła widzialnego zalicza się siedem podstawowych kolorów: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, błękitny, niebieski i fioletowy. Według danych szwajcarskiej firmy Zepter International Cosmetics, promieniowanie świetlne ma następujące właściwości oddziaływania na człowieka:

Czerwone światło aktywizuje zablokowaną w głębi energię, zwiększa dynamikę, usuwa procesy stagnacji, obojętności, stymuluje odbudowę struktur kolagenowych i wyostrza smaki. Światło czerwone zgodnie ze swoim działaniem jest przeciwstawne do światła niebieskiego.

Niebieskie światło uspokaja, opanowuje, ochładza i strukturalizuje energię, przywraca porządek w nadaktywnych, wymykających się procesach zapalnych. Światło niebieskie zgodnie ze swoim działaniem jest przeciwstawne do światła czerwonego.

Żółte światło wzmacnia, tonizuje, wzmaga zbyt słabe procesy, wzmacnia nerwy. Światło żółte zgodnie ze swoim działaniem znajduje się między czerwonym, a niebieskim.

Zielone światło równoważy, rozluźnia, uspokaja, utrzymuje energię fizyczną i psychiczną w równowadze dynamicznej, zmniejsza procesy napięcia i bólu, daję uczucie głębokiego relaksu. Światło zielone jest zgodnie ze swoim działaniem światłem przejściowym pomiędzy niebieskim i żółtym.

Pomarańczowe światło rozgrzewa, stymuluje, energia odnawia się łagodniej, niż przy czerwonym świetle i może spokojniej wzrastać, osłabia procesy spazmatyczne. Światło pomarańczowe jest zgodnie ze swoim działaniem mieszanką świateł czerwonego i żółtego.

Fioletowe światło wycisza, zmniejsza i przekształca energię na wysokim poziomie, sprzyja procesom duchowym, łagodzi rozdrażnienia nerwowe i bóle. Światło oletowe jest zgodnie ze swoim działaniem mieszanką świateł czerwonego i niebieskiego.

Regularne stosowanie Maski NMT pozytywnie wpływa na prace skóry, a w szczególności:

  • Przyspiesza regenerację skóry twarzy i procesy jej oczyszczania.
  • Polepsza unaczynienie skóry. – Poprawia regulację ph skóry, wygładza zmarszczki stresowe spowodowane przez napięcie mięśni.
  • Redukuje obrzęki i cienie pod oczami, wygładza fałdy skóry, redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych dzięki usprawnieniu funkcjonowania układów krwionośnego i limfatycznego.
  • Usuwa zmęczenie oczu i ból głowy.
  • Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.
  • Osłabia napięcie mięśni twarzy i poprawia wzrok.
  • Troficzne działanie maski – działa na całą głębokość skóry, normalizując odbudowę stanu skóry.

Instrukcja użytkowania

Oczyścić twarz z makijażu i kremu, następnie nałozyć maskę na twarz. Efekt jest uzyskiwany w momencie stosowania maski co najmniej przez 1 godzinę na dobę. Maska NMT jest wielokrotnego użytku w technologii 3D. Maksymalny czas stosowania: bez ograniczenia. Najlepiej zostawiać maskę na twarzy na całą noc. Pierwsze efekty są widoczne już między trzecim, a piątym dniem stosowania. Maskę można stosować również w połączeniu z kremem odżywczym. Wzmacnia ona działanie kremu, jeśli dobrano go prawidłowo, i niweluje negatywny wpływ na skórę, jeśli dobrano go nieprawidłowo.

Konserwacja i przechowywanie:

  • Przecierać wacikiem lub gąbką zmoczoną w wodzie.
  • Nie myć i nie stosować środków myjących, – Nie poddawać praniu chemicznemu,
  • Nie prasować, nie naruszać struktury maski.

Maskę przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, z dala od promienia słonecznego i innych źródeł ciepła.

WŁAŚCIWOŚCI MASKI MOGĄ ZOSTAĆ UTRACONE W WYNIKU NIEPRAWIDŁOWEJ EKSPLOATACJI.

Wyłączny dystrybutor w UE:
Centrum Medycyny Funkcjonalnej “Arkadia-Med”
40-096 Katowice, ul. 3 Maja 22/1
tel: +48 32 781 80 15, +48 607 297 602
www.arkadiamed.com
drmasiuk@arkadiamed.com

stat4u