+48 32-259-59-57 drmasiuk@arkadiamed.com Arkadia-Med ul. 3-go Maja 22/1, Katowice

Biorezonans programowy (egzogenny)

foto-miniexpert-dt-engW przypadku wirusów, pasożytów, grzybów, a także zakażeń bakteryjnych i wielu innych zmian oraz zaburzeń w organizmie stosujemy biorezonans programowy (egzogenny). Jest to nieinwazyjna, bezbolesna terapia z zakresu medycyny naturalnej wykorzystująca neuropodobne sygnały ukierunkowana na usunięcie źródła choroby, a nie tylko jej objawów. Terapia opiera się na naturalnych procesach autoregulacji organizmu.
Biorezonans programowy (zwany również terapią częstotliwościowo-rezonansową) wykorzystuje elektromagnetyczne drgania organizmu ludzkiego. Jeśli w organizmie obecne są wirusy, pasożyty, pierwotniaki, grzyby, bakterie czy też różnego rodzaju toksyny, rozwijają się procesy patologiczne, które z kolei charakteryzują się innym zakresem częstotliwości. Terapia biorezonansem pozwala wykryć drgania o nieprawidłowych częstotliwościach, a następnie je zlikwidować.
W przypadku wykrycia nieprawidłowych wibracji, zostają one osłabione i zneutralizowane. Jednocześnie zostają wzmocnione reakcje obronne organizmu. Jest to możliwe dzięki użyciu specjalnego urządzenia, które za pomocą sygnałów o niskiej częstotliwości (dopasowanej do konkretnego patogenu) eliminuje drobnoustroje oraz patogenne mikroorganizmy.

Wskazania do terapii

ostre i przewlekle stany zapalne pochodzenia pasożytniczego, wirusowego, bakteryjnego, grzybiczego, grzybicze zatrucia, przewlekłe degeneracyjne zmiany oraz:

Nieżytowe zapalenie jelit, nadżerki i wrzody żołądka, wrzodziejące zapalenie jelit, niestrawność i zespół złego wchłaniania, cholestazę i podwyższony poziom cholesterolu, kamicę żółciową( w fazie nieostrej),zapalenie dróg żółciowych, przewlekłe zapalenie trzustki.

Astmę oskrzelową, POChP, zapalenie oskrzeli przewlekłe.

Miażdżycę oraz jej powikłania, chorobę wieńcową, chorobę Raunaud, chromanie przestankowe, niegojące się rany na skutek zaburzeń krążenia, nadciśnienie tętnicze.

.

Cukrzycę oraz jej powikłania-stopę cukrzycową.

Bakteryjne oraz grzybicze zakażenie trudno gojących się ran.

Boreliozę (neuroboreliozę, zapalenie stawów na skutek zakażenia borrelią).

.

Neurologiczne powikłania po wirusowe (neuropatia pogrypowa),półpasiec, niektóre formy stwardnienia rozsianego, zawroty i bóle głowy nieznanego pochodzenia.

.

Choroby stawów i kręgosłupa.

Atopowe zapalenie skóry, trądzik, łuszczycę.

.

Zapalenie dróg moczowych u mężczyzn i kobiet, zapalenie przydatków u kobiet, łagodny rozrost gruczołu krokowego u mężczyzn, niepłodność.

.

.

Hormonalne oraz immunologiczne zaburzenia.

Alergie, niedobory enzymów i pierwiastków.

.

Przeciwskazaniem do terapii jest rozrusznik serca.

Każdy użytkownik stosujący terapie przy pomocy aparatów „ Imedis” powinien wiedzieć iż sygnał generowany w urządzeniach „ IMEDIS” jest unikalnym, odpowiada koncepcji producenta i diametralnie się różni od częstotliwości generowanych w przyrządach innych producentów.

stat4u